Föremål som liknar soffa Rotting
5239 Badkarssoffa
1930-/40-tal. Rottingrygg, Längd: 220 cm. Höjd: 78 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5243 Soffa
Rotting. Längd: 116cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 november 2021
3526 Soffa
Rotting. Längd: 116cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 november 2021
8043 Soffa
+ bord & Piedestal, 3 delar, Rotting. Bredd: 110 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 maj 2021
4412 Soffa
Rotting. Längd: 112
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 juli 2020
6321 Soffa
+ fåtöljer, 3 delar, Rotting. Längd: 110
Såld: 1.900 kr
Såldes den 1 juni 2020
4574 Soffa
rokokostil, rotting + dyna. Längd: 115
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 maj 2019
2587 Soffa
rotting, svartlackerad. Längd: 107
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 september 2018
2274 Soffa
björk, rotting, 1800-talets slut, längd: 160 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2017